UTSTILLINGSRESULTATER  2005

HAR DU RESULTATER?

ELLER FINNER DU FEIL/MANGLER HER,

VENNLIGST SEND EN MAIL!!!!  post@cubilon.com

 

20.11.05, NKK, Hamar, International,  NV

            JUDGE: ELIINA HAPANIEMI, FINLAND

            22 MØTT

           

                                                                    BESTE  HANNHUND KLASSE

            CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - CACIB - BIR!! - NV-05!!!

            N S UCH CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 2BestMaleClass - res.CACIB

            SÆTRA'S BONSO:

            1JK - 1JKK - HP - 2VK - CK - 3BestMaleClass

            ALTA COLINA'S CREM DE LA CREME:

            3JK

            SÆTRA'S BAMSE:

            2JK

            SÆTRA'S BARK:

            2JK

            CUBILON'S JONAS JOLI-NOEL:

            3JK

            VI'SKALY'S OLIVER TWIST:

            2AK

           

                                                      BESTE TISPE KLASSE

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet!! - NV-05!!

            N S UCH ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            2CHK - CK - 2BTK - CACIB

            INT N DK UCH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            3CHK - 2VTK - CK - 3BTK

            BAM-BELLA'S FORTUNA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 4BTK - res.CACIB

            N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

            (1AK) - 3VTK - CK - 5BTK

            FLAGELLA'S CAMOSCIA:

            1AK - 2VK           

            S UCH PYR-ANGEL'S SERENA:

            1AK - 3VK

            SÆTRA'S BELLA:

            2JK

            CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

            1JK - 1JKK

            SÆTRA'S BIANCA:

            2JK

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1AUK - 2AUKK

            LIGETI'S BARNEBARN BRYNHILD:

            2AK

            N S UCH EMPRESS CATHARINA:

            5CHK

            N DK UCH SÆTRA'S ALANA

            4CHK           

           

           

13.11.05, Orkdal Hundeklubb

            DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

            8 MØTT

           

                                                      BIR    &    BIM    

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - BIG!!! - BIS!!!!!

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            1AK - 1VK - CERT - 2BestMaleClass

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass

            CUBILON'S JONAS JOLI-NOEL:

            1JK - 1JKK

            CUBILON'S JULIA JOYEUX:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIM!

            CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

            1JK - 2JKK - HP - 2VK

            SÆTRA'S BELLA:

            1JK - 3JKK - HP - 3VK

            LIGETI'S MARGOT:

            2AK

           

            KENNEL CUBILON:

            HP OPPDRETTER  -  2-BIS! OPPDRETTERGRUPPE!!

Valper: Dommer PER NYMARK

           

            ALTA COLINA'S DON DIABLO:

            1BesteHannvalp - BIR!! - BIG-4!!!

 

13.11.05, Kongsberg Hundeklubb

            DOMMER:

            5 MØTT

           

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIR! - BIG-2!!

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 2BTK - BIR-vet!

            INT N DK UCH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            2CHK - 2VTK - CK - 3BTK

            N S UCH ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            3CHK - CK - 4BTK

            N UCH CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            4CHK - CK - 5BTK           

           

30.10.05, Norsk Rottweiler Klubb, Eidsvoll

            DOMMER: CHRISTEN STEFANESCU, ?

            5 MØTT

            INT N DK UCH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIR! - BIR-vet!

            N UCH ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            2CHK - CK - 2BTK

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 3BTK

            FLAGELLA'S CAMOSCIA:

            1AK - 2VK - CK - 4BTK

            LAUGTUN'S NELLIE PYRENA:

            1JK - 1JKK - HP - 3VK

Valper, 2 MØTT, dommer: KURT ESPELAND:

            ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

            1BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR!!

            JARVOLLEN'S INKA:

            2BesteTispe 6-9

           

29.10.05, Norsk Dobermann Klubb, Eidsvoll

            DOMMER: CHRISTINE ROSSIER, ?

            7 MØTT

            SÆTRA'S BONSO:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIR!! - BIG!! - BIS-4!!!

            ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            1AK - 1VK - CERT - 1BTK - BIM! - Ny Norsk og Svensk Champion!

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 2BTK - BIR-vet! - 2.BIS-vet!!!!

            INT N DK CH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            2CHK - 2VTK - CK - 3BTK

            FLAGELLA'S COCARDIA:

            1AK - 2VK - CK - 4BTK

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 3VK - CK - 5BTK

            SÆTRA'S BØFFY:

            1JK - 1JKK

Valper:

            ALTA COLINA'S DONA DIOSA:

            1BesteTispeValp 6-9mndr - 1BesteTispeValp - BIR! - BIG-2!!

            JARVOLLEN'S INKA:

            2BesteTispeValp 6-9

 

23.10.05, NKK, Tromsø, Internasjonal

            DOMMER: PAUL, LAWELESS, IRLAND

            6 MØTT

            DUCASS DE JOLI JAUNTER:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIM!

            N UCH SÆTRA'S ALANA:

            1CHK - CK - 1BTK - CACIB - BIR!!

            SÆTRA'S BELLA:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 2BTK

            FIN S UCH PYRZILLA'S GIGOLETTE:

            1AK - 2VK - CK - 3BTK - res.CACIB

            CUBILON'S JESSICA JOUVENCEAU:

            1JK - 2JKK

            LAUGTUN'S GOLLY-SPI:

            1JK - 3JKK         

 

22.10.05, Tromsø Hundeklubb

            DOMMER: RODI HÜBENTHAL, NORGE

            3 MØTT

            DUCASS DE JOLI JAUNTER:

            2AUK

            LAUGTUN'S GOLLY-SPI:

            3JK

            CUBILON'S JESSICA JOUVENCEAU:

            2JK

 

04.09.05, Gudbrandsdal HK, Hundorp

            DOMMER: RIGMOR ULSTAD, NORGE

            1 MØTT

            N UCH SHADDOW:

            1CHK - CK - 1BHK - BIR!

 

02.10.05. NKK, Fredrikstad, Internasjonal

            DOMMER: WENCHE EIKESET, NORGE

            17 MØTT

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

            VI'SKALY'S  YANNICK:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 2BHK - resCACIB

            N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass

            CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 2AUKK - HP - 2VK - CK - 4BestMaleClass

            CUBILON'S JONAS JOLI-NOEL:

            1JK - 1JKK - HP - 3VK

            SÆTRA'S BONSO:

            1JK - 2JKK - HP - 4VK

            SÆTRA'S BARK:

            1JK - 3JKK

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet!

            INT N DK UCH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            2CHK - 2VTK - CK - 2BTK

            VI'SKALY'S AMAZING ALFA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 3BTK - CACIB

            CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

            1JK - 1JKK - HP - 2VK - CK - 4BTK

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1AUK - 2AUKK - HP - 3VK - CK - 5BTK - resCACIB

            ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            1AK - 4VK

            N UCH SÆTRA'S ALANA:

            3CHK - CK

            N S UCH LA PANTHER DE JOLI JAUNTER:

            4CHK - CK

            KENNEL SÆTRA:

            OPPDRETTERKLASSE - HP       

           

 

24.09.05, Bergen Selskaps,- og Brukshund Klubb

            DOMMER: KARL-ERIK JOHANSSON, SVERIGE

            1 MØTT

            SÆTRA'S BELLA:

            1JK - 1JKK

 

10.09.05, NKK, Stavanger, International

            DOMMER: BIRGITTE GOTHEN, DANMARK

            6 MØTT

            INT NORD UCH LAGTUN'S DECOY KIZAN:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - BIG-5!!!

            CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 2BestMaleClass - CACIB

            CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AK - 1VK - CERT -  1BTK - CACIB - BIM! - Ny Norsk Utstillingschampion!

            N S UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:

            1CHK - CK - 2BTK

            N UCH SÆTRA'S ALANA:

            2CHK - CK - 3BTK

            SASSY:

            2AK

           

04.09.05, NPHK, Valpeshow alle raser, Drammen

            DOMMER: LIV M RAMSJØ, NORGE

            12 PYRENEERVALPER ANMELDT

            ALTA COLINA'S DON JUAN:

            1.BesteHann 4-6 - 1.BesteHannValp - BIM!

            ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

            1.BesteTispe 4-6 - 1.BesteTispeValp - BIR!! - BIG!!! - BIS-4!!!

            Komplette resultat kommer senere!

                      

04.09.05, Narvik

            DOMMER: GUNNEL HOLM, FINLAND

            DUCASS DE JOLI JAUNTER:

            1AUK - 1AUKK

Valper:

            CUBILON'S JESSICA JOUVENCEAU:

            1.BesteTispe 6-9 - 1.BesteTispeValp - BIR!!           

 

03.09.05, Norsk Berner SennenHund Klubb, Narvik

            DOMMER: NILS MOLIN, SVERIGE

            DUCASS DE JOLI JAUNTER:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK

Valper,

             CUBILON'S JESSICA JOUVENCEAU:

            1.BesteTispe 6-9 - 1.BesteTispeValp - BIR!!

 

03.09.05, Steinkjer Hundeklubb

            DOMMER: FRANK KRISTIANSEN, NORGE

            2 MØTT

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR!! - BIG-5!!

         

                                                            foto: P.Mathisen

            N S UCH CUBILON'S HELGA HONNETETE:

            1CHK - CK - 1BTK - BIM!

Valper, Bjørg Foss:

            4 MØTT

            ALTA COLINA'S DON DIABLO:

            1.BesteHann 4-6 - 1.BesteHannValp - BIM!

            CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

            1.BesteHann 6-9 - 2.BesteHannValp

            CUBILON'S JULIA JOYEUX:

            1.BesteTispe 6-9 - 1.BesteTispeValp - BIR!!

            CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

            2.BesteTispe 6-9 - 2.BesteTispeValp

           

28.08.05, KSS-Show, Bærum

            DOMMER: LUIS GORJAO HENRIQUES, PORTUGAL

            3 MØTT

            CASHEMIR DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIR!!

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet!! - BIS-5-vet!

            N S UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:

            2CHK - CK - 2BTK

Valper:

            FABIENNE DE JOLI JAUNTER:

            1.BesteHannValp 4-6 - 1.BesteHannValp -   BIM-valp!

            SÆTRA'S B.... :

            1.BesteHannValp 6-9 - 2.BesteHannValp

            GARDIEN AKIRA DE JOLI JAUNTER:

            2.BesteHannValp 4-6

            SÆTRA'S B.......:

            1.BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp!!

            GAIA LA LIONNE DE JOLI JAUNTER:

            1.BesteTispeValp 4-6 - 2.BesteTispeValp

 

28.08.05, Trondheim Hundefestival

            DOMMER: MARIJA KAVCIC, SLOVENIA

            7 MØTT

           

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR!! - BIG!!!

            N S UCH LAUGTUN'S YUKON:

            2CHK - CK - 2BestMaleClass

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            1AK - 1VK - CERT - 3BestMaleClass

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            3CHK - CK - 4BestMaleClass

            LAUGTUN'S INUK:

            1AUK - 1AUKK

            N S UCH CUBILON'S HELGA HONNETETE:

            1CHK - CK - 1BTK - BIM!

            LIGETI'S MARGOT:

            2AK

            KENNEL CUBILON:

            1Beste Oppdrettergruppe - HP

Valper:

            CUBILON'S JULIA JOYEUX:

            1BesteTispe 6-9  - 1BesteTispeValp - BIR!! - BIG-5!!!

            CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

            2BesteTispe 4-6 - 2BesteTispeValp

            ALTA COLINA'S DON DIABLO:

            1BesteHann 4-6 - 1BesteHannvalp - BIM!

            CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

            1BesteHann 6-9 - 2BesteHannvalp

 

27.08.05, Trondheim Hundefestival

            DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

            7 MØTT

           

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR!! - BIG!!!

            LAUGTUN'S INUK:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 2BestMaleClass

            N S UCH LAUGTUN'S YUKON:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            1AK - 2VK

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            3CHK

            N S UCH CUBILON'S HELGA HONNETETE:

            1CHK - CK - 1BTK - BIM!

            LIGETI'S MARGOT:

            1AK - 1VK - CERT - 2BTK

           

            KENNEL CUBILON:

            1Beste Oppdrettergruppe - HP

Valper, KURT NILSSON:

            4 MØTT

            ALTA COLINA'S DON DIABLO:

            1BesteHann 4-6 - 1BesteHannvalp - BIM!

            CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

            1BesteHann 6-9 - 2BesteHannvalp

            CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

            1BesteTispe 6-9 - 1BesteTispevalp - BIR!! - BIG-2!!!

            CUBILON'S JULIA JOYEUX:

            2BesteTispe 6-9 - 2BesteTispevalp

 

14.08.05, NKK, Oslo, Internasjonal

            DOMMER: BERIT FOSS, NORGE

            10 MØTT

            N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - CACIB - BIM!

            CAZANOVE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 2BestMaleClass - resCACIB

            N S UCH NV-00 ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW:

            2VTK - CK - 3BestMaleClass - BIM-vet!

            CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 2AUKK - HP - 2VK - CK - 4BestMaleClass

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIR!! - BIR-vet!

            N S UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:

            2CHK - CK - 2BTK - CACIB

            ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 3BTK

            BELLE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK - 2VK - CK - 4BTK

            INT N DK UCH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            2CHK - 2VTK - CK - 5BTK

            FLAGELLA'S CAMOSCIA:

            1AUK - 2AUKK - HP - 3VK

           

31.07.05, Moss

            DOMMER: MICHAEL LEONARD, IRLAND

            1 MØTT

            ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIR!!

            Moss, Valper:

            DOMMER: MICHAEL LEONARD, IRLAND           

            1 MØTT:

            ALTA COLINA'S  DONNA DIOSA:

            1BesteTispeValp 4-6mndr - 1BesteTispeValp - BIR-Valp!! - BIG-4!!!

 

03.07.05, Vestnes

            DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

            2 MØTT

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR!!

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            1AK - 1VK

 

03.07.05, Moss

            DOMMER: LEIF RAGNAR HJORTH, NORGE

            4 MØTT

            CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 1AUKK - HPÅ - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIR!!

            N UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1CHK - CK - 2BestMaleClass

            CRISTAL DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            2AK

            N S UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:

            KIP

 

03.07.05, Valper, Moss Hunde Klubb

            DOMMER: ELIN NORMANNSETH, NORGE

            2 VALPER MØTT

            SÆTRA'S BONSO:

            1Beste HannValp - BIR!!

            SÆTRA'S BEAUTY:

            1Beste TispeValp - BIM!

 

02.07.05, Valper, Japansk SpisshundKlubb, Moss

            DOMMER: KNUT HELGE PEDERSEN, NORGE

            6 VALPER MØTT

            SÆTRA'S BONSO:

            1Beste HannValp - BIR!!

            SÆTRA'S BARK:

            2Beste HannValp

            SÆTRA'S BØFFY:

            1Beste TispeValp 6-9 - 1Beste TispeValp - BIM!

            LAUGTUN'S NELLIE PYRENA:

            1Beste TispeValp 4-6 - 2Beste TispeValp

            SÆTRA'S BIANCA:

            2Beste TispeValp 6-9

            SÆTRA'S BEAUTY:

            3Beste TispeValp 6-9           

           

26.06.05, NKK, Trondheim, Internasjonal

            DOMMER: JEAN LANNING, GB

            9 PYRENEER MØTT

            N S UCH LAUGTUN'S YUKON:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - CACIB - BIR!

            LAUGTUN'S INUK:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 2BestMaleClass - res.CACIB

            N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            3CHK - CK - 4BestMaleClass

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            1AK - 2VK - CK - 5BestMaleClass

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            4CHK

            N UCH SÆTRA'S ALANA:

            1CHK - CK - 1BTK - BIM!

            S UCH WONDERWHITE'S DEJA VU:

            1AK - 1VK

            LIGETI'S MARGOT:

            2AK

 

18.06.05, Nes HK, Nes på Romerrike

            DOMMER: KNUT SIGURD WILBERG, NORGE

            2 PYRENEER MØTT

            NS UCH ALTA COLINA'S ARI KJØTTBEHN:

            1CHK

            ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIR!

 

19.06.05, Oppdal HK, Oppdal

            DOMMER: GUNNEL HOLM, FINLAND

            4 PYRENEER MØTT

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - 2.BIG!!!

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:          

            1AK - 1VK - CERT - 2BestMaleClass

            CUBILON'S IVERS INHERENT:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass

            LIGETI'S MARGOT:

            3AK

Valper, Oppdal H.K, Oppdal

            DOMMER: HARALD RØKKE, NORGE

            3 MØTT

            CUBILON'S JONAS JOLIE NOEL:

            1Beste HannValp - BIM!

            

                                foto: Marit Hasfjord

            CUBILON'S JELENA:

            1Beste 4-6 - 1Beste TispeValp - BIR!! - BIG!!! - 3.BIS!!!!

            SÆTRA'S BELLA:           

            1Beste 6-9 - 2Beste TispeValp

 

18.06.05, Surnadal & Rindal HK, Oppdal

            DOMMER: ELIINA HAPANIEMI, FINLAND

            7 PYRENEER MØTT

           

            N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - BIG!!! - 3.BIS!!!!!

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            2CHK - CK - 2BestMaleClass

            N S UCH LAUGTUN'S YUKON:

            3CHK - CK - 3BestMaleClass

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            4CHK

            LAUGTUN'S INUK:

            2AUK

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            2AK

            LIGETI'S MARGOT:

            3AK

18.06.05 Valper, Surnadal & Rindal HK, Oppdal

            DOMMER: ANNE INDERGÅRD, NORGE

            3 MØTT

            CUBILON'S JONAS JOLIE NOEL:

            1Beste 4-6 - 1Beste HannValp - BIM!

             

            CUBILON'S JELENA:

            1Beste 4-6 - 1Beste TispeValp - BIR!! - BIG!!! - 2.BIS!!!!

            SÆTRA'S BELLA:

            1Beste 6-9 - 2Beste TispeValp

 

12.06.05, Drammen, NKK, Internasjonal

            DOMMER: MARIT SUNDE, NORGE

            9 PYRENEER MØTT

            N UCH CIACHI DU VALLE DE  JOLI JAUNTER:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass -  BIM!

            N S UCH ALTA COLINA'S ARI KJØTTBEHN:

            2CHK

            CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AUK - 1AUKK

            INT N DK CH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIR!!! - 3-BIS-vet!!!!

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            2CHK - 2VTK - CK - 2BTK

            ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 3BTK

            FLAGELLA'S CAMOSCIA:

            1AUK - 2AUKK

            CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            2AK

            ALTA COLINA'S BARCO DE LA BANDERA:

            2AUK

 

05.06.05, Tromsø Hunde Klubb, Tromsø, Valper

            DOMMER: KENNETH EDH, SVERIGE

            1 PYRENEER VALP MØTT, INGEN VOKSNE

            CUBILON'S JESSICA:

            1 Beste Tispevalp -  BIR-valp!!

         

04.06.05, Norsk Dalmatiner Klub, Tromsø, Valper

            DOMMER: HEYERDAHL

            1 PYRENEER VALP MØTT, INGEN VOKSNE           

            CUBILON'S JESSICA:

            1Beste Tispevalp - BIR-valp!!4-BIG-valp!!!

           

16.05.05, Otta, NPHK's Spesialutstilling

            DOMMER: ANN-MARI THOMASSEN, SVERIGE

            26 PYRENEER MØTT

            LAUGTUN'S INUK:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIM!!

            N DK UCH FJORDVOKTEREN'S ANTE LU'CEM:

            1CHK - CK - 2BestMaleClass

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass

            INT NORD UCH LAUGTUN'S DECOY KIZAN:

            3CHK - CK - 4BestMaleClass

            LAUGTUN'S SOPHUS:

            1JK - 1JKK - HP - 2VK - CK - 5BestMaleClass

            MULTI CH CUBILON'S GAUS GARDE-CHASSE:

            1VTK - HP - BIM-vet!!

            CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

            1AK - 3VK - CK

            N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

            4CHK - CK

            N UCH SHADOW:

            5CHK - CK

            N UCH CUBILON'S IVERS INHERENT:

            (6CHK) - CK

            N S UCH LAUGTUN'S YUKON:

            (6CHK) - CK

            FLAGELLA'S CANGLIO JAMES:

            2UK

            BERLIOZ DE BEAUTE BLANCHE:

            2AK

            INT N DK UCH FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            1CHK - 2VTK - CK - 1BTK - BIR!!!

             MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            2CHK - 1VTK - CK - 2BTK - BIR-vet!!!

             SÆTRA'S APRIL:

            1AK - 1VK - CERT - 3BTK

            SÆTRA'S ALANA:

            3CHK - CK - 4BTK

            AMARA:

            1AK - 2VK - CK - 5BTK

            LIGETI'S MARGOT:

            1AK - 3VK - CK

            AMIENS DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK - 4VK - CK

            LAUGTUN'S SAVANNA:

            1AK - 5VK - CK

            BELLE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK

            SASSY:

            1AK

            ANNE MARINA:

            1JK - 2JKK - HP           

            AKIARA:

            1JK - 3JKK - HP

            AISJHA:

            1JK - 4JKK - HP

            KENNEL LAUGTUN:

            BESTE OPPDRETTERKLASSE - HP

           

            KENNEL CUBILON:

            2.BESTE OPPDRETTERKLASSE - HP

            KENNEL BEAUTE BLANCHE:

            3.BESTE OPPDRETTERKLASSE - HP

           

Valper: 12 MØTT

            LAUGTUN'S  BUSTER:

            nr 1 i Klasse 6-9 mndr hann - Beste Hannvalp - BIR-valp!!

           

            CUBILON'S JOHNSEN:

            nr 1 i Klasse 4-6 mndr hann - 2Beste Hannvalp

            CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

            nr 2 i Klasse 4-6 mndr hann

            CUBILON'S JOACHIM:

            nr 3 i Klasse 4-6 mndr hann

            SÆTRA'S BONZO:

            nr 4 i Klasse 4-6 mndr hann

            SÆTRA'S BARK :

            nr 5 i Klasse 4-6 mndr hann

            LAUGTUN'S HULDRA:

            nr 1 i Klasse 6-9 mndr tispe - 1Beste Tispevalp - BIM!

            SÆTRA'S BEAUTY:

            nr 1 i Klasse 4-6 mndr tispe - 2Beste Tispevalp

            CUBILON'S JELENA:

            nr 2 i Klasse 4-6 mndr Tispevalp

            CUBILON'S JULIA:

            nr 3 i Klasse 4-6 mndr Tispevalp

            SÆTRA'S BIANCA:

            nr 4 i Klasse 4-6 mndr Tispevalp

            SÆTRA'S BELLA:

            nr 5 i Klasse 4-6 mndr Tispevalp

           

            BESTE OPPDRETTERKLASSE VALPER:

            KENNEL CUBILON

            2.BESTE OPPDRETTERKLASSE VALPER:

            KENNEL SÆTRA

                    

08.05.05, Västerås, Sverige, Spesial

            DOMMER: HANS REIJNDERS, HOLLAND

            30 PYRENEER MØTT

            WONDERWHITE'S DARK DISGUISE:

            1AK - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIR!!

            FLAGELLA'S CERET:

            1AUK - 1AUKK - HP - 2VK - CK - 2BestMaleClass

            WONDEWHITE'S  ENERGETIC DREAMBOY :

            1JK - 1JKK - HP - 3VK - CK - 3BestMaleClass

            PYRONI'S GIORGIO:

            1AUK - 2AUKK - HP - 4VK - CK - 4BestMaleClass

            S N CH VI'SKALY'S JAZZ JOY OF MOUNTAIN:

            1CHK - CK - 5BestMaleClass

            VI'SKALY'S AMAZING ALFA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIM!

            VI'SKALY'S JILL JOY OF MOUNTAIN:

            1CHK - CK - 2BTK

            PYR-ANGEL'S TINDRA:

            1JK - 1JKK - HP - 2VK - CK - 3BTK

            NORD UCH WODERWHITE'S CLASSIC DREAM:

            2CHK - CK - 4BTK

            WONDERWHITE'S DE'JA VU:

            1AK - 3VK - CK - 5BTK

            NORD CH WONDERWHITE'S CLASSIC DREAM:

            1BESTE AVLSKLASSE - HP

            INT NORD UCH PYR-ANGEL'S NAPOLEON:

            2BESTE AVLSKLASSE - HP

            VI'SKALY'S KENNEL:

            1BESTE OPPDRETTERGRUPPE - HP

            WONDERWHITE'S KENNEL:

            2BESTE OPPDRETTERGRUPPE - HP

            PYR-ANGEL'S KENNEL:

            3BESTE OPPDRETTERGRUPPE - HP

  

07.05.05, Kristiansand, NKK; Internasjonal

            DOMMER: WERA HÜBENTHAL, NORGE

            5 PYRENEER MØTT

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEIJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIR!! - BIR-vet!! - 3-BIS-vet!!!

            N UCH SÆTRA'S ALANA:

            2CHK

            SASSY:

            3AK

            DK UCH KBHV-04 SIR DIEGO'S INGO:

            1AK - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - CACIB - BIM! - Ny Norsk Champion!

            WEFAMJA'S ALBERT REMY:

            1AK

 

07.05.05, Skara, Sverige

            DOMMER: LIGETI SAKE, ESTLAND

            3 PYRENEER MØTT

            NV-04 WONDERWHITE'S DREAM CATCHER:

            1AK - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIR! - Ny Svensk & Norsk Utstillings Champion!!!

            WONDERWHITE'S DE'JA VU:

            1AK 1VK - CERT - 1BTK - BIM!

            VITAGÅRDEN'S LAGUNA:

            1AK           

 24.04.05, Sunndalen

            DOMMER: RIGMOR ULSTAD, N

            3 PYRENEERE MØTT

            N S UCH NV-03 CUBILON'S HANN-HUND HOMMAGE:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - BIG-3!!!

           

                        Ny Norsk Champion!!       foto: H.S

            CUBILON'S IVERS INHERENT:

            1AK - 1VK - CERT - 2BestMaleClass - Ny norsk Champion!!

            LIGETI'S MARGOT:

            1AK - 1VK - CERT - 1BTK - BIM!

            Valper; dommer Steinar Hoff

            CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

            1.Beste Hann Valp - BIR-valp!!

 

24.04.05, Stange

            DOMMER: MICHAEL FORTE, IRL

            1 PYRENEER MØTT

            SÆTRA'S ALANA:

            1CHK - CK - 1BTK - BIR!!

            Valper:

            SÆTRA'S BUFFY:

            1.Beste Tispe Valp - BIR-valp!!

            SÆTRA'S BIANCA:

            2.Beste Tispe Valp

            SÆTRA'S BELLA:

            3.Beste Tispe Valp

           

23.04.05, Stange

            DOMMER: HELGE LIE, N

            1 PYRENEER MØTT

            SÆTRA'S ALANA:

            1AK - 1VK - CERT - 1BTK - BIR!!    Ny Norsk Champion!!       

            Valper:

            SÆTRA'S BUFFY:

            1.Beste Tispe Valp - BIR-valp!!

            SÆTRA'S BIANCA:

            2.Beste Tispe Valp

            SÆTRA'S BELLA:

            3.Beste Tispe Valp

 

17.04.05, Harstad, NKK, Internasjonal

            DOMMER: KURT NILSSON, S

            2 PYRENEERE MØTT

            SF DK EST CH NORDV-SF-04 CHENESPACE GARCON:

            1AK - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - CACIB - BIR!! - Ny Norsk Champion!

            SF CH SFJV-03 CHENESPACE INSIGNE:

            1AK - 1VK - CERT - 1BTK - CACIB - BIM! - Ny Norsk Champion!

 

 

03.04.05, Bergen, NKK, Internasjonal

            DOMMER: HELGE LIE, N

            8 PYRENEER MØTT

            INT NORD UCH LAUGTUN'S DECOY KIZAN:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - BIG-4!!

            S UCH PYR-ANGEL'S REMUS:

            1AK - 1VK - CERT - 2BestMaleClass - CACIB - Ny Norsk Champion!

            NUCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

            2CHK - CK - 3BestMaleClass - res.CACIB

            WEFAMJA'S ALBERT REMY:

            1AK - 2VK - CK - 4BestMaleClass

            N DK UCH FJORDVOKTEREN'S ANTE LU'CEM:

            3CHK - CK - 5BestMaleClass

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIM - BIR-vet!

            AMARA:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 2BTK

            N UCH FJORDVOKTEREN'S AFTENSOL:

            2CHK - CK - 3BTK - CACIB

 

02.04.05, Gjern, DK,  Spesialklub-utstilling

            DOMMER: ALICE CHRISTENSEN, DK

            13 PYRENEERE MØTT

            DK CH CUBILON'S HERMOD HOMEOPAT:

            (1) - 1CHK - CK - klubcert - 1BestMaleClass - BIR!! - BIS-5!!

             ALBERTO-ATHOS VOM VIERINGHAUS:

            (1) - 1.AK - CK - 2BestMaleClass - CERT

            VI'SKALY'S JAZZ:

            (1) - 2CHK

            IVANHOE'S NICOLE:

            (1) - 1.MellomKl. - CK - 1BTK - CERT - BIM! - Utst Beste MellomKlasse Hund

            DK CH  SAYOT'E KAMELIA KAME:

            (1) - 1CHK - CK - klubcert - 2BTK

            MULTI CH WORKING PYRENEER CLAIRE:

            (1) - 2CHK - CK - 3BTK

            DK CH WHITE MAGIC'S O'HARA:

            (1) - 3CHK - CK - 4BTK

            S DK CH VI'SKALY'S NORDIQUE NIKITA:

            (1) - 4CHK - CK

 

26.03.05, Næstved, DK

            DOMMER: YANIKI STEINBOCK, ISRAEL

            8 PYRENEER MØTT

            DK CH CUBILON'S HERMOD HOMEOPAT:

            (1) - 1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR!!

            DK CH SIR DIEGO'S INGO:

            (1) - 2CHK - CK - 2BestMaleClass

            SIR DIEGO'S HARLEY:

            (1) - 3CHK - CK - 3BestMaleClass

            VI'SKALY'S AMADEUS:

            1AK

            IMPYRIAL'S AMERICAN DREAM:

            3AK

            DK CH SAYOT'S KAMELIA KAME:

            (1) - 1CHK - CK - 1BTK - BIM!

            VI'SKALY'S X-RAY TEIK:

            (1) - 2CHK

 

19.03.05, Stavanger

            DOMMER: HELGE LIE, N

            5 PYRENEER MØTT

            INT NORD UCH LAUGTUN'S DECOY KIZAN:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIR! - BIG-4!!

          AMARA:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIM!

            AISJA:

            1JK - 2JKK - HP - 2VK - CK - 2BTK

            AKIARA:

            1JK - 3JKK - HP - 3VK - CK - 3BTK

            AQUA:

            1JK - 4JKK

   

06.03.05, Hellerudsletta

            DOMMER: WILHELMINA VAN DEIJL, NL

            7 PYRENEER MØTT

            BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIM! - Ny Norsk Champion!!

            NUCH  CIACCHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1CHK - CK - 2BestMaleClass

            BELLE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK - 1VK - CERT - 1BTK - BIR! - BIG-2!

          MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA

            1CHK - 1VTK - CK - 2BTK - BIR-vet! - BIS-vet!!!

            CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AK - 2VK

            ALTA COLINA'S BARCO DE LA BANDERA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 3VK

            BEACHBEAR'S IDA BRIGIDA:

            2AK

        

05.03.05, Hellerudsletta

            DOMMER: JOCHEN EBERHART, Tyskland

            2 PYRENEER MØTT

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIR! - BIG - BIS-3!! - BIR-vet! - 2.BIS-vet!!

            CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AK - 1VK - CERT - 2BTK

 

27.02.05, Bø i Telemark, NKK , Internasjonal

            DOMMER: MARIJA KAVSIC, Slovenia

            6 PYRENEER MØTT

            N S UCH ALTA COLINA'S ARI KJØTTBEHN:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - CACIB - BIM!

            CIACCHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AK - 1VK - CERT - 2BestMaleClass - resCACIB - Ny Norsk Champion!

            MULTI CH LAUGTUN'S ANGEYJA:

            1CHK - 1VTK - CK - 1BTK - BIR!! - BIR-vet! - BIS-VET!!!

        PYR-ANGEL'S THERA:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 2BTK

            FLAGELLA'S CAMOSCIA:

            1AUK - 1AUKK - HP - 2VK - CK - 3BTK - CACIB

            FIMAFENGER'S HLIN DANORUM:

            2CHK - 2VTK - CK - 4BTK

 

19.02.05, Letohallen, Eidsvoll

            DOMMER. WENCHE EIKESET, N

            4 PYRENEER MØTT

            ALTA COLINA'S ARI KJØTTBEHN:

            1CHK

            BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK - 1VK

            BABETTE DE BEAUTE BLANCHE:

            1AK - 1VK - CERT - 1BTK - BIR!! - Ny Norsk Champion!!

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1JK - 1JKK - HP - 2VK - CK - 2BTK

 

06.02.05,  Ekeberghallen

            DOMMER: HASSI ASSENBACHER-SEYEL, Tyskland

            2 PYRENEER MØTT

            CAZANOVE DE BEAUTE BLANCHE:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIM!

            PYR-ANGEL'S THERA:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIR!!!

           

05.02.05, Ekeberghallen

            DOMMER: COLIN HASTINGS, IRL

            2 PYRENEER MØTT

            CAZANOVE DE BEAUTE BLANCHE:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BestMaleClass - BIR!!

            CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIM!

 

16.01.05, Sandefjord Hundeklubb, Pigvinhallen

            DOMMER: HELGE LIE, N

            7 PYRENEER MØTT

            N S UCH ALTA COLINA'S ARI KJØTTBEHN:

            1CHK - CK - 1BestMaleClass - BIM!

            CIACCHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AUK - 1AUKK - HP - 1VK - CERT - 2BestMaleClass

            FLAGELLA'S COCARDA:

            1JK - 1JKK - HP - 1VK - CERT - 1BTK - BIR!

            CLASSIQUE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

            1AUK - 1AUKK - HP - 2VK - CK - 2BTK

            AMARA:

            1JK - 2JKK - HP - 3VK

            BEACHBEAR'S HENRIETTE MARIE:

            1AK - 4VK

            ALTA COLINA'S BARCO DE LA BANDERA:

            1AUK - 2AUKK